В Донецькій та Луганській областях України вбивають дітей.

Так як Україна частини цих СВОЇХ областей не контролює внаслідок російської агресії, то є кілька варіантів, хто міг запускати туди беспілотники та вбивати хлопчиків:- росіяни. Бо кордон там дірявий, через який до Донецька та Луганська йде російська військова техніка.

Другий варіант:- знову росіяни. Бо кадрові чи не кадрові, а вони там знаходяться з 2014 року. Озброєні та «оплачені» Москвою.

Третій варіант:— росіяни. Бо війна ведеться за знищення України на українській території, а не за знищення Росії на російській. Окупант не тільки не береже «мирняк» на окупованих українських територіях, але й вбиває його задля пошуку привіда для провокацій. Зараз саме Україна повинна підіймати це питання вбивства росіянами дітей в Донецькій області на міжнародній арені, застосовувати зусилля для наступних санкцій та додавати нові докази для судів.

В Донецькій та Луганській областях України вбивають дітей.

Бо воєнні злочини на окупованій території — це воєнні злочини окупанта на окупованій території. Додам ще один варіант, хто це міг зробити: РОСІЯНИ. Бо є така нація, в якої є така приказка: лєс рубят — щєпкі лєтят. І якщо вже відомо, що їх баби ще народять, то щодо донецьких та луганських «баб» їм, звісно ж, тим паче фіолетово.

Читайте также:  Серіал «РНБО всемогутня».