В районі проведення операції Об’єднаних сил десантників привітали із професійним святом

В районі проведення операції Об’єднаних сил десантників привітали із професійним святом

Сьогодні, у День Десантно-штурмових військ, тимчасово виконуючий обов’язки командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак відвідав підрозділи ДШВ, особовий склад яких наразі виконує бойові задання у районі проведення операції Об’єднаних сил та привітав десантників зі святом. Про це повідомляє пресслужба ООС.

У заході також взяли участь командир ОТУ «Схід» генерал-лейтенант Юрій Содоль та командири військових частин, які відносяться до цього виду військ.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять полеглих героїв-десантників. Потім, з нагоди свята генерал-майор Віктор Ганущак нагородив десятки військовослужбовців відзнаками операції Об’єднаних сил та подякував їм за сумлінну військову службу.

– Дуже знаковим є те, що тепер ми відзначаємо День Десантно-штурмових військ 21 листопада – у день святого архістратига Михаїла, якого у багатьох країнах десантники вважають своїм заступником. Щиро бажаю невичерпного здоров’я, наснаги, витримки, сили волі, добробуту та миру Вам та Вашим рідним, – з вітальним словом звернувся до особового складу тимчасово виконуючий обов’язки командувача Об’єднаних сил.

Читайте также:  Ответственность за отсутствие мемориала Героев Небесной сотни должно разделить руководство страны, независимо от фамилий – обращение музея Майдана