В Росії стався крупний скандал.

Жіночка-турагент з Уфи виклала ролик, в якому вона щиро зраділа, що повінню змило Ялту. «Це краще ніж день народження, краще ніж день туризму, кріще ніж !.. Не продаємо сараї!» Сараями вона назвала кримські готелі, якщо хтось не зрозумів.

В Росії стався крупний скандал.

Ідеться про те, що турагенції мусять продавати тури в анексований Крим (добровільно-примусово, я так розумію), а сервіс у нинішньому Криму… Як би вам сказати? Він і за України був — таке собі. Нині, судячи з розповідей знайомих, там все набагато гірше і важче. Нема води, руйнується інфраструктура, шалені ціни, хренові харчі…

Звісно за огидний сервіс, захмані ціни і не надто привітний обслуговуючий персонал Криму, відпочивальники мозок виносять турагенціям. А тим подітися нема куди. Не продавати тури вони не можуть, водночас російська влада всіляко рекламує відпочинок у Криму. Зрозуміло тепер, чому турагент з Уфи так радіє ялтинській повені?

Сказати на все це можу лише одне. Камені з неба — вони от саме такі. Короткий епізод промовисто показав, як ставляться у всій іншій Росії і до анексованого Криму, і до проблем тамтешнього населення.

Читайте также:  Результат получен - Зеленским, Ермаком и всей их камарильей.