В Україні триває приписка юнаків 2004 року народження до призовних дільниць

В Україні триває приписка юнаків 2004 року народження до призовних дільниць

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» протягом січня – березня 2021 року триває приписка до призовних дільниць громадян України чоловічої статі 2004 року народження.

Щороку в зазначений період до призовних дільниць приписуються хлопці, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Юнаки прибувають до районних та міських ТЦК та СП для взяття їх на первинний військовий облік та визначення ступеня придатності до військової служби. Встановлення освітнього рівня, рівня фізичної підготовки та вивчення особистих якостей. Зокрема, у Хмельницькій області допризовників, яким цьогоріч виповниться сімнадцять років, налічується більше 6000. На кожного з них заповнять особову справу та видадуть приписне посвідчення.

Громадяни, які мають групу інвалідності або за станом здоров’я не можуть прибути до районних і міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, можуть надати документи щодо стану здоров’я через близьких родичів — матері, батька.

Приписка проводиться виключно для уточнення інформації, яка стосується взяття на військовий облік і визначення придатності до проходження військової служби та вивчення особистих якостей. За цей час кожен юнак пройде повне медичне обстеження, складе тести та поспілкується з фахівцями територіальних центрів комплектування й соціальної підтримки.

Читайте также:  Притула призывает ускорить процесс присвоения харьковской школе имени Даниила Дидика

Приписне посвідчення— це важливий документ, який буде необхідний юнакам для реєстрації чи зміни місця проживання, подачі документів у вищий навчальний заклад для здобуття освіти та працевлаштування.

—«Приписна кампанія —2021» на Хмельниччині триватиме до 31 березня.  У результаті цього ми матимемо індивідуальні дані на всіх юнаків про придатність до військової служби. Враховуючи вимоги сьогодення, військові комісари в районах скоригували службові плани щодо проведення заходів із приписки допризовників, — пояснив начальник відділу призову (сектору комплектування) Хмельницького ТЦК і СП підполковник Олег Попович.