В Жовкві двоє пацієнтів на апараті ШВЛ загинуло через відключення світла у лікарні.

В Жовкві двоє пацієнтів на апараті ШВЛ загинуло через відключення світла у лікарні. Лікарі намагалися врятувати пацієнтів, але не змогли.

В Жовкві двоє пацієнтів на апараті ШВЛ загинуло через відключення світла у лікарні.

Аварійний дизель-генератор, який мав спрацювати у випадку відключення світла, не спрацював. Оперативна група, що прибула на місце, виявила генератор у гаражному приміщенні і взагалі не підключеним. В ОП відреагували на трагедію. «Це недопустимо!» — заявив Тимошенко.

Ось тут дуже цікаво. За непідключений дизель-генератор, який мав спрацювати і не спрацював, має відповідати той, хто за регламентами був відповідальний за господарчу частину лікарні і конкретно, стан генератора.

Ця особа, що проявила злочинну халатність, не зможе заявити: «мабуть, ми пропустили цю проблему, але зараз вже все вирішено, генератор я увімкнув».

Слідчі, прокурори і суддя таку вигадливу відповідь не приймуть. А от точно таку відповідь заступника Зеленського — Тимошенка всі прийняли!

Чувак 3 дні назад заявив в інтерв’ю, що вони «пропустили проблему» з концентраторами кисню, через відсутність якого померли люди. І зашибісь! Жодних питань у слідства ні до нього, ні до кого у зеленій владі, немає.

Читайте также:  Медведчук четко ведет Украину к досрочным выборам.

Відповідь проста: влада покриває свої злочини. Організована злочинна група, що захопила владу в країні, вже привела до смертей українців, але ніхто з них відповідати не збирається. В них кругова порука і приховання злочинів.

Я казав перед виборами: Зеленський-президент це обов’язково смерті простих українців, до яких приведе нездара-наркоман. Весна показала хто де крав.