Вакцинація експериментальними препаратами.

Питання вакцинації, як і будь-яке питання пов’язане зі здоров’ям, лежить в площині довіри.Є ще площина освіченості, але про неї зараз не будемо, бо тут «швах».Так от… про довіру. Ви точно не підете лікуватись до лікаря, який лікує погано, який некваліфікований. І ви мабуть не підете лікуватись до лікаря, якого не знаєте, крім крайніх випадків.

Вакцинація експериментальними препаратами.

Вакцинація експериментальними препаратами — це апріорі «йти лікуватись до лікаря, якого не знаєте». І це стосується всіх протиковідних вакцин, які сьогодні є на ринку. І далі кожен для себе вирішує наскільки крайнім є його конкретний випадок, виходячи з можливості лікуватись, працювати, вільно подорожувати ітд.

Але важливу роль в цьому питанні відіграє і суспільство, й держава. Якщо людина бачить, що вакцина, вакцинування створює позитивний ефект в його оточенні, то сама вакцина переходить в інший статус і стає «лікарем, якому довіряють».

Якщо держава, державні інститути, викликають довіру, люди знають що їм не підсунуть «некваліфікованого лікаря», то й процес вакцинування сприймається простіше і легше.Що ж ми маємо у нас?

Читайте также:  США отправят военные корабли в Черное море для сдерживания рашки.

А у нас ми маємо чуваків, які на початку епідемії вивозили маски закордон, не змігши захистити лікарів і спричинивши розвиток епідемії саме через лікарів.

Чуваків, які замість витрачати гроші на медицину, втч закупку майбутньої вакцини через програми співфінансування, витратили їх на мєнтів і розпиляли на збудованих Порошенком дорогах.

Чуваків, які оголосили себе «чемпіонами світу», але не забезпечили лікарні елементарним киснемЧуваків, які на повному серйозі несли хуцпу про винагороду 1 мільйон доларів за розробку української вакцини, а потім навіть нею хвалилися. То де та українська вакцина?Чуваків, які 2-3 місяці ніяк не припиняли чутки про те, що Україна буде купляти російський «Спутнік».

Торгувались, що не можна було відразу сказати тверде «ні»?Чуваків, які постійно брешуть і сцуть в очі.Чуваків, які розказували що вакцинація почнеться 15 лютого американською і вже випробуваною вакциною Pfizer, але через тиждень після «початку вакцинації» міністр полетів за вакциною в Індію.

І вони хочуть після того провести нормально вакцинацію в країні де з освіченістю все «швах»? Довівши ще й рівень довіри до мінусових значень.Більше того, замість якихось адекватних рішень, роз’яснень, пояснень, вибачень, чуваки витягують блогірів за рублі, ортістів за рублі, самого санича за рублі, влаштовуючи за їх участі роад-шоу вакцинування.

Читайте также:  Нидерланды обнародовали запись переговоров террористов "ДНР" в день катастрофы Боинга MH17 на Донбассе.

Да, імєнно рубльовим блогірам і рубльовим ортістам я повірю. Вони мене ніколи не обманювали. Це просто прекрасна реклама вакцини, коли її захищає на словах зашкварена псіна. Це просто прекрасна реклама вакцини, коли її рекламує Руслана, яка їздила в «днр» до захарченка з «мирними ініціативами». Ще б немиту монтян витягнули.То що робити владі, щоб відновити довіру?

Я думаю, рішення очевидне:У влади ж є 637 157 прекрасних людей, які 2 роки тому приєдналися до команди Зеленського, на сайті https://ze2019.com всього за декілька днів. Є кадровий резерв, який команда Зеленського сформувала для заміщення посад голови СБУ, Генпрокурора, всіх адміністрацій, «яких маєш призначати ти».

Можна взяти отих добровольців і отой кадровий резерв, і ще отих визначних блогірів, які рекламують індійську вакцину, їх родичів і провести за їх участю масову вакцинацію. А всі інші побачать яка це гарна вакцина і почнуть їй довіряти.