Вдячний нарід вітає преЗЕдента.

Вдячний нарід вітає преЗЕдента, всі ми преЗЕденти, лиш не всі янелохи…Тарифні протести: під Офісом ЗЕленського вимагають зниження цін на комуналку з врученням преЗЕденту у його день народження подарунку у вигляді платіжки за комуналку.

Вдячний нарід вітає преЗЕдента.

Вимагають націоналізувати Облгази та енергетичні мережі, щоб ними розпоряджався «народ України, а не олігархи». Якщо наші умови не буде виконано, вимагатимемо відставки президента!У Житомирі, 25 січня, проходить вже п’ята за рахунком акція протесту проти підвищення тарифів, під час якої мітингувальники прорвалися в будівлю міської ради.

Сьогодні, біля Львівської обласної державної адміністрації відбулася акція громадсько- політичних сил проти зростання тарифів.На Закарпатті вимагають скликати позачергову сесію облради через тарифи з вимогою знизити ціни на комунальні послуги.25 січня у місті Пересічне Харківської області учасники акції протесту проти підвищення тарифів перекрили рух державною трасою Р-46 Харків – Охтирка.

Повідомляється, що протестні акції проходять в Херсоні, Одесі…, в Полтавській, Харківській та Одеській областях…Траса ОДЕСА-КИЇВ залокована через протест иоряків. моряків.

Пропускають тільки «швидкі» і маршрутки.Понад сто моряків в знак протесту проти корупції в морській галузі, а також багаторазового підвищення цін в системі дипломування та сертифікації фахівців, перекрили рух транспорту на трасі Одеса-Київ.

Читайте также:  Втішні новини від РНБО.

Р.S. Це ковбасний протест. А на Майдані був ідейний.Тобто блаЗЕнів тільки тарифи не влаштовують. В іншому все в порядку.Корупція в ОП, державна зрада ЗЕ і Єрмака, знищення економіки, відсутність вакцини іх не хвилюють…