«Велике будівництво» — звичайна робота.

На форумі «Україна 30. Інфраструктура» пролунало чимало гучних обіцянок про зміни в сфері інфраструктури. Зокрема, Зеленський наголошував на надзвичайних результатах програми «Велике будівництво».

«Велике будівництво» - звичайна робота.

На думку експертів, результати «Великого будівництва» — це звичайні результати роботи середньої країни.

«Не потрібно порівнювати результати своєї роботи з діями попередньої влади – подивіться на сусідів».

Влада розповідає про величезну кількість кілометрів нових доріг. Навіть керуючись офіційною статистикою Укравтодору, в 2020 році їх відремонтовано лише 3 357 км. Нових доріг збудовано лише 200 км. Більша частина робіт – капітальний або ямковий ремонт за шалені гроші.

З наявного фінансування на цей рік коштів вистачає на ремонти усіх типів лише на 1 335,46 км автошляхів державного значення.

За якістю доріг, за різними даними, Україна займає 120-130 місце у світі.

Експерти вважають, що зараз дуже складно залучити великих іноземних партнерів до інфраструктурних проектів. Україна вже відома своїм негативним інвестиційним іміджем. Країну пов’язують з відмиванням коштів, корупцією, непрозорими операціями та правилами гри. Але владі до цього байдуже.

Подолати корупцію неможливо, коли ти її очолюєш
.

Читайте также:  Сьогодні в Києві продовжаться масштабні акції протесту.

А гроші на нові дороги будуть позичати під шалені відсотки та витягувати з кишень збіднілих громадян.

Для врятування рейтингу влада готова обіцяти усе – виконувати не потрібно. Потім у всіх провалах можна буде звинуватити попередню владу і коронавірус.