Ветерани війни можуть надсилати свої творчі роботи в літературний альманах

Ветерани війни можуть надсилати свої творчі роботи в літературний альманах

Соціально-психологічний центр міста Славутич за підтримки  профспілкової організації Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» планує видати літературний альманах творів учасників АТО/ООС з усіх куточків України. Кожен ветеран війни на Сході України може стати співавтором збірки, зокрема це можуть бути вірші, оповідання, пісні, нариси, есе тощо.

—  З січня по квітень цього року ми будемо збирати матеріал до цього альманаху. Кожен ветеран, що має певні здібності, може долучитися і надати нам свої твори. Для багатьох це, можливо, буде старт, аби видати в подальшому і свою власну збірку. Декілька авторів вже надіслали свої, таки досить потужні твори. Це поезія, замальовки, есе. Обсяг збірки — близько 200 сторінок з кольоровими ілюстраціями. Кожен твір матиме також коротку інформація про автора. Фінансову підтримку надаватиме державне підприємство «Енергоатом», — розповіла практичний психолог Соціально-психологічного центру міста Славутича Ірина Фадєєва.

Як зазначають організатори, це є певною соціалізацією воїнів у суспільстві через творчість, де вони можуть заявити про себе, як люди творчі та обдаровані. І головне — це патріотичне виховання молоді через таку творчість.

Читайте также:  Укрэксимбанк погасил еврооблигации на 4,05 млрд грн

У подальшому організатори планують презентувати збірку суспільству, аби кожен охочий зміг побачити війну на Сході України очима українських захисників. Усі автори зможуть отримати примірник альманаху абсолютно безкоштовно. Видання планують на літо 2021 року.

Тож представники Центру закликають учасників бойових дій на Сході України, які мають хист до творчої діяльності, надсилати свої роботи українською мовою в електронному вигляді на електронну адресу spc2016@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я, місця проживання та свого контактного телефону або отримати будь-яку інформацію за телефоном 099-318-66-08.

Фото Віктора Одиниці