Ви думаєте все це матиме результат в Россії?

Не вірю. Хтось почне казати що я не правий. Хтось скаже що «вони вчаться». А я скажу свою думку: населення Росії не буде боротись ні за демократію, ні за цивілізаційний вибір, ні за справедливість.

Ви думаєте все це матиме результат в Россії?

Там де шанують Сталіна і ставлять пам‘ятники Берії, там де дітей водять до мавзолею кату багатьох народів і там де немає поваги до всього світу — нічого не буде. Так, можливо Путін набрид, приївся для частини населення. Так, можливо хтось хоче змінити одного царя на нового. Але ключова річ — там не хочуть зміни саму Росію та викорінити «русскій мір».

Ви думаєте все це матиме результат в Россії?

Для України акції протесту в РФ можливо й добре. Відволікає увагу, витискає сили, дає підстави до стриманого оптимізму щодо фрагментації агресора. Проте, я б не був дуже опитимістичним і поки не давав би гарних прогнозів, адже агресор був і у 1775 році, і у 1876, і у 1917-1920, і у 32-33…агресор є тим самим у 2014 і 2021.

Читайте также:  Українців прищеплюватимуть від коронавірусу вакциною для найбідніших.
Ви думаєте все це матиме результат в Россії?

Від перестановки прізвищ, доданків, назв — сутність не змінюється. Зрештою, на 150 мільйонну країну вийшло мізер людей. Більшість далі дивиться федеральні канали та щасливо «кайфує» від Скабєєвої, Соловйова, а тепер і від «Ліги сміху» Зеленського.

Якщо те що сьогодні ми побачили в РФ відбулось в Україні, вийшли б мільйони. До переможного кінця.Росія НЕ Україна. А Україна НЕ Росія. Час це запам‘ятати раз і назавжди.