Ви голосували за зростання корупції?

Ви бачте як все цікаво стається? Був президент Порошенко. І працювали за Порошенка у міністертвах і відомствах молоді, перспективні прозахідні менеджери.

А поруч були активісти і антикорупціонери, які волали що за Порошенка — корупція і тому треба аби владою стали молоді перспективні прозахідні менеджери і нові обличчя.

Чудово. Порошенка прибрали. Молоді перспективні прозахідні менеджери з антикорупціонерами та активістами — залишилися. Разом з новими обличчями вони всі стали владою.

Минуло два роки.

Активісти і антикорупціонери в безкомпромісній боротьбі з корупцією добилися… зростання корупції проти часів Порошенка. Нові обличчя все більше починають нагадувати до болі знайомих Кучму, Януковича й Табачника. А молоді й перспективні прозахідні менеджери…

Один молодий перспективний прем’єр Гончарук — обвалив виробництво і створив бардак в енергетиці. Другий молодий перспективний Мілованов усій країні довів, що він дебіл. Нарешті молодий перспективний Вітренко заговорив про купівлю газу у Росії — про «експорт з країн Азії та купівлю у комерційних постачальників не пов’язаних з Газпромом».

Читайте также:  Кому відпустка і катання на лижах, а кому – хвороба.
Ви  голосували за зростання корупції?

Фокус у тому що НІКОЛИ не було ніякого експорту газу — нам казки розповідали. Були домовленості з Москвою, що газ нам вона рахувала по ціні не свого уренгойського, а туркменського або казахського, яким Газпром забезпечуе власні Сибір і Далекий Схід.

Чим ми платили за таку милість — здогадатися не складно. Комерційні постачальники не пов’язані з Газпромом — теж були: Ітера, Єврал Транс Газ, РосУкрЕнерго… Ви пам’ятаєте ці славетні імена? Юлія Тимошенко, Семен Могілевич, Дмитро Фірташ?.. Які бабки там крутилися?!!

От саме це нам зараз і пропонує повернути «молодий, перспективний і прозахідний». Те від чого за Порошенка ми насилу відскіпалися. Передаю щирий привіт полум’яним патріотам України, які мали «питання до Порошенка» і тому голосували за зелених. Задоволені?

Ви за це голосували? За зростання корупції? За зростання тарифів в той час як в Європі ціни на газ упали? За те щоби голова Генштабу в загибелі солдата звингувачував самого солдата? За відновлення торгівлі газом з Росією, за схемами часів Яноуковича?

Читайте также:  Зеленський-"майстер спорту по боротьбі з коронавірусом".

Можна по різному ставитися до ролі особистості в історії. Але факт такий, що Франція з Бонапартом — це не Франція з Робеспьєром. Британія з Чьорчилем — це не Британія з Іденом.

США з Рейганом — це не США з Обамою. Тож якщо одні й ті самі люди примудряються з Порошенком бути молодими перспективними й прозахідними, а без нього ставати неробами і янучарами, справа не в молодих і прозахідних — справа у Порошенко.

Не зрозуміло? Тоді скажіть самі собі. Ви готові платити за газ Москві чи платити за тарифами Зеленського? Чи може краще повернути Порошенка?