Відбулося установче засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

Сьогодні відбулося установче засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, — повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

За його словами, одним з пріоритетів співробітництва України з Європейським Союзом є реформа державного управління. ЄС надає потужну підтримку реалізації Стратегії реформування державного управління через політичний діалог, надання макрофінансової та бюджетної підтримки. Так, у 2016 році між Урядом України та Європейською Комісією було укладено Угоду про фінансування реформи державного управління та передбачено 90 млн євро бюджетної підтримки.

«2020 рік – останній рік дії Угоди і завдання, які ми повинні виконати, є найбільш амбітними. Водночас і обсяг коштів, які Україна може отримати, також найбільший за всі роки і становить 26 млн євро», — підкреслив Олег Немчінов.

Ключовими пріоритетами до кінця року є:

  • відновлення конкурсів відповідно до стандартів OECD/SIGMA;
  • прийняття Закону про адміністративну процедуру;
  • удосконалення законодавства про державну службу, а також про Кабінет Міністрів і центральні органи виконавчої влади.
Читайте также:  Священник и пограничник на автожире занимались контрабандой сигарет в Румынию – Госпогранслужба

За словами Міністра, виконання цих завдань допоможе почати переговорний процес з ЄС щодо продовження фінансування реформи державного управління на наступний період. А повноцінне проведення конкурсів на посади категорії «А», які тимчасово заповнені через механізм добору, є вимогою другого траншу макрофінансової допомоги ЄС.