Вихід американських військ з Афганістану.

Вихід американських військ з Афганістану — безумовно історична подія.

Перемога середньовічного Талібану з його наскільки безстрашними, настільки ж безумними воїнами в гумових капцях з калашами — доконаний факт.

І головний підсумок цієї події — не провальний сценарій виведення військ, що призвів до хаосу евакуації та залишив сотні американців і десятки тисяч їхніх помічників в руках джихадистів. І не перехід в руки Талібану сучасного американського озброєння на мільярди дол, про яке союзницька Україна тільки мріє. І навіть не відкриті ворота для економічної експансії Китаю, які ВЖЕ володіють афганськими покладами літію, міді та інш.

Як на мене, головне в цій історії — фактичне повторення ефекту падіння Сингапуру в 1942 р, коли втричі менша японська армія на велосипедах взяла в полон 80 тис гарнізон британської твердині в Півд-Сх Азії.

Після цього міф про непереможну британську армію і всемогутню імперію в очах усіх азіатів одномоментно зник.

Навіть після перемоги західних союзників над Японією ніхто не був згоден знову жити під захистом Лондона. Світ змінився тоді. Змінюється він і зараз.

Читайте также:  Робот с ИИ расстрелял Мохсена Фахризаде в Иране из пулемета.

На наших очах. Західна цивілізація переходить в оборону і скасовує зайві для неї проекти. В цих обставинах ми маємо підтримувати союзницькі стосунки з США, як лідером Західного світу, куди ми прагнемо і з безпекових і з економічних мотивів.

Але події в Афганістані мають розкрити нам очі: гей, українці, ви в дорослому і жорстокому світі, дитсадок і школа позаду, все залежить від вас самих. Українська Армія, українська економіка і проєвропейська політика — понад усе!

На фото — останній американський військовий, генерал Донахью, покидає Афганістан.

Вихід американських військ з Афганістану.