Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Вийди отсюда розбійник!

Вийди отсюда розбійник!

Фігуранти санкційних списків РНБО виходили зі складу засновників та бенефіціарів своїх підприємств перед тим, як Рада накладала на них економічні обмеження. Інформацію про це опублікували розслідувачі з Bihus.Info, які останнім часом на замовлення Рената Леонідовича почали різко “мочити” Зе.

У розслідуванні ідеться про санкції проти «топ-10 контрабандистів», які набули чинності 3 квітня 2021 року.

Річ у тім, що за день до цього — 2 квітня один із фігурантів списку Валерій Пересоляк зник з переліку засновників двох багатомільйонних будівельних компаній, причому ці зміни сталися у неробочий час — 23:30. Інший фігурант санкцій Віктор Шерман також вдався до такого кроку, вийшовши з підприємства ТОВ «Міра».

Другий пакет санкцій також міг отримати витік, оскільки Едуард Кукоба вийшов з трьох підприємства, перед тим, як набуло чинності друге рішення РНБО. Відтак з цих трьох підприємств до санкційного списку потрапила тільки ТОВ «Вілла Дель Ре».

А от Олександр Черепинський встиг вийти зі складу засновників чи бенефіціарів принаймні шести підприємств. І зробив він це за кілька днів до оголошення переліку підсанкційних осіб. Таким чином на 5 з 6 компаній санкції не наклали.

Перед оголошенням третього пакету санкцій проти контрабандистів фігурант цього переліку Валерій Фальковський за кілька годин до пресконференції секретаря РНБО переписав своє підприємство «Навитайм».

Хто міг попередити фігурантів?

Тільки хтось з РНБО, у якій на 200% – люди Зеленського. Напрошується висновок, що це відбувалось за згоди самого Володимира Олександровича – майстра піару, замилювання очей та великого пуку на виході будь-якої справи, яку він “бере на особистий контроль”.