Війна в якій загинули мільйони українців.

80 років тому почалась війна, в якій загинули 60 мільйонів людей. Серед них мільйони українців. 

Не 22 июня ровно в 4 часа Кієв бамбілі нам абьявілі, а 1 вересня 1939 року. За тиждень після підписання Радянсько-Німецького договору у Москві і секретного протоколу до нього, за яким сторони розділяли сфери впливу в Європі і ділили країни, що лежали між ними. 

1 вересня Гітлер напав з одної сторони на Польщу, а за три тижні Сталін — з іншого. І разом вони знищили польську армію (40 тис полонених польских військових НКВД розстріляв в Харкові). Нацистські і радянські злочинці провели спільний військовий парад у Бресті. 

Після цього між сторонами з’явилися спільні кордони і у Гітлера з’явилася можливість «вероломно без об’явления войни» напасти. Доки між країнами лежали інші держави, цього віроломного нападу бути, тим більше, несподіваного, не могло, а от коли Сталін поділив ці країни з Гітлером, така можливість у Гітлера (як і в Сталіна) з’явилася. 

До речі підпис Сталіна на карті до секретного протоколу — 50 см! От настільки Сталін радів, що з’явилися спільні кордони з Гітлером.

Потім Гітлер пішов на Захід, а Сталін 2 роки поздоровляв його з захопленням, «дружба советского и германских народв скрепленная кровью…», а сам готувався до нападу на Європу і перетворення Європи в СССР. 

Бо після підписання договору з Гітлером, як свідчив Микита Хрущов, Сталін стрибав на одній нозі і кричав: «Обманул! Обманул Гитлера!».

Але Гітлер розпізнав плани Сталіна і вдарив на випередження.

Ось причина загибелі наших дідів у тій війні — ігри Москви в Імперію. Мільйони людей загинуло, бо черговому російському ідіоту захотілось погратися в геополітику. 

А потім мертвих, загиблих по їхній провині, в Кремлі підняли з могил і перетворили на прислужників культа дідовоєвала, щоб об’єднувати нащадків навколо справи убивць їхніх предків. 
Ось така цинічна історія.

Єто наша історія, єйо надо помніть!

Джон Смит

[kkstarratings]