Військову техніку для Збройних Сил ремонтуватимуть швидше – Юрій Гусєв

Військову техніку для Збройних Сил ремонтуватимуть швидше – Юрій Гусєв

21-22 січня генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв зустрічається з українськими бійцями, які беруть участь в операції Об’єднаних сил. Це його перший робочий візит у район проведення ООС із моменту призначення на посаду, повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

Зокрема Юрій Гусєв відвідує бригади ремонту військової техніки у Краматорську, Костянтинівці, Торецьку, Лисичанську та Сєвєродонецьку.

Участь у заходах беруть генерал-майор ЗСУ Юрій Мельник і голови Донецької та Луганської облдержадміністрацій.

Юрій Гусєв прибув в ООС, щоб особисто поспілкуватись із армійцями, котрі безпосередньо здійснюють ремонт нашої військової техніки на передовій. Це дасть змогу краще зрозуміти стан військової техніки на фронті та реальні потреби військових при формуванні державного оборонного замовлення-2021.

Крім того, візит покликаний налагодити якіснішу комунікацію між військовими та підприємствами, що входять до складу Концерну. Це має пришвидшити ремонт і модернізацію військової техніки, які затримуються через бюрократичну тяганину у зв’язку з карантином.

«Реформа «Укроборонпрому» насамперед має на меті своєчасне, повне та якісне забезпечення сил безпеки та оборони України військовою технікою та озброєнням. Іншими словами, внутрішній замовник продукції Концерну – клієнт з найвищим пріоритетом», – зазначив Юрій Гусєв.

Читайте также:  Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем»