«Він назавжди залишиться прикладом мужності та незламності для молодих воїнів»

«Він назавжди залишиться прикладом мужності та незламності для молодих воїнів»

На Харківщині в місті Ізюм в останню путь проводили ветерана російсько-української війни колишнього бійця окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха старшого солдата запасу Кіма Дуванова.

— Уродженець Харківщини Кім Володимирович не зміг спокійно всидіти вдома, коли на Донбасі гинули Українські воїни, — розповідає про нього військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін. — Тож три роки тому добровільно став до лав бойової бригади Збройних Сил України, воїни якої постійно направляються до району проведення бойових дій. На жаль, здоров’я Кіма підірвали 8 місяців перебування в полоні на окупованій території Донецької області.

Він уточнив, що нелюдські катування в тюрмах Донецька призвели до того, що він уже після звільнення з полону в грудні 2019-го проходив тривалий курс реабілітації. Проте за станом здоров’я довелося демобілізуватися й останнім часом він оформлював третю групу інвалідності.

Аби проститися з Кімом Дувановим до його будинку прийшли сотні земляків, ветеранів АТО/ООС, військовослужбовців Харківського гарнізону та навіть приїхали бойові побратими з району проведення операції Об’єднаних сил.

Читайте также:  Siemens Energy и Porsche начнут производить "зеленое" топливо в Чили

— Вірний друг та професійний вояк — таким я його пам’ятатиму, — зазначив у прощальній промові учасник АТО, воїн з позивним «Тортик». — Важко усвідомлювати те, що його вже немає. Не витримало серце, поранене в російському полоні. Осиротіли двоє його синів. Йому було лише 48 років, і якби вороги не позбавили його фізичних сил, то він би ще «покосив» чимало окупантів. Він назавжди залишиться прикладом мужності та незламності для молодих воїнів.

Старшого солдата запасу Кіма Дуванова поховали в рідному Ізюмі з дотриманням усіх правил ритуалу прощання із захисником України.

Державний прапор після виконання всіх правил поховання рідним померлого передав полковник Юрій Калгушкін.

«Він назавжди залишиться прикладом мужності та незламності для молодих воїнів»

— Ми — військовослужбовці Збройних Сил України — не залишимо Вас наодинці, — обіцяє офіцер. — Сини виростуть гідними свого батька та патріотами, як і всі чоловіки в сім’ї Дуванових. Якщо ж вони оберуть армійський шлях, то всіляко допоможемо з реалізацією цього життєвого плану. Герої не вмирають!