Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Вирішують США та Китай.

Вчора всі ЗМІ цілого світу були накачані новинами про незворотнє застосування військової сили Сполученими Штатами задля приборкання вибриків комуністичного режиму в Північній Кореї.

  • Жодна аґенція не звернула увагу на те, що віце-президент США Майк Пенс у неділю має прилетіти до столиці Південної Кореї міста Сеул (який поруч з кордоном КНДР);
  • жодна країна не почала евакуацію своїх громадян з Південної Кореї;
  •  акції провідних південно-корейських корпорацій (Samsung, LG, KIA, Hyundai, тощо) не обвалились на біржах.

Американці не бомбитимуть Північну Корею ані у випадку її шостого ядерного випробування, ані у випадку запуску нею балістичної ракети. Силу буде застосовано лише якщо КНДР першою завдасть удару по США чи їхніх союзниках — Південній Кореї чи Японії.

В результаті США використали цю ситуацію з метою підтягнути по-більше військової сили у східно-азійський регіон — ось і Китай вже почав говорити, що він не тільки зупинить імпорт північнокорейського вугілля до себе, але й припинить експорт нафти до КНДР.
А основний висновок, який можна зробити з цих подій, і про який говорив напередодні Збігнєв Бжезиньський в інтерв’ю для Gazeta Wyborcza — Росію остаточно усунуто з геополітичної шахівниці, тепер все вирішують США та Китай.