Виступила з емоційною промовою в ООН.

Насправді ця дівчинка — це не школярка з Швеції, яка виступила з емоційною промовою в ООН.

Ця дівчина, її виступ і реакція на нього — це один з проявів деградації західної цивілізації.

Ні, не тому, що питання яке вона піднімала, питання екології є неважливим. Воно важливе.

А тому, що західне суспільство насправді дезорієнтоване, воно забуло що головне, що другорядне. Головне (наприклад, армія, оборона, сильна економіка, жорсткі міграційні норми) стає об’єктом клейміння, в той час коли другорядне, або зовсім неважливе підноситься в ранг надважливого.

Або ж генеруються і лобіюються завідомо хибні і деструктивні для суспільства речі, які дадуть дуже негативні наслідки в майбутньому.

Власне, це ми й бачимо на прикладі цієї дівчини.
16-річка сикуха з ситої і благополучної країни театрально грає роль сіротінушки, в якої корпорації і уряди відібрали все: щасливе дитинство, майбутнє, женучись за казками про економічний розвиток.

І робить вона це в той момент, коли за 2000 км від неї гусня відбирає життя в її ровесників, коли там же гусня збиває боїнг, відібравши життя в 300 людей, в один момент. А ще за 2000 км її ровесників і міста, в яких вони живуть, рівняють з землею.

І робить вона це в той момент, коли більшість її ровесниць в південно-східній Азії та Африці мають вже по 2-3 дітей, яких вони не мають чим годувати… і цілі букети невиліковних хвороб, в тому числі венеричних.

І 16-річна сикуха називає казками економічний розвиток, в той час коли мільйони мільйони дітей по всьому світу не доживають до її віку, тому що банально не мають елементарного антибіотика і їжі.

Все те, що забезпечує її виживання, виживання західної цивілізації, вони знищують самі, самі атакують.

І приведе це до того, що її онуки будуть жити в Ісламській республіці «Швеція», доїти ослів і помирати від голоду, холоду і хвороб.

Тому, що західне суспільство продукувало хибні пріоритети і емпатію до такої сцянини в умовах справжніх загроз.

До чого це я? — Не ведіться на цю хйню, в будь-якому її прояві, не захищайте ефемерні цінності, які нічого не варті. Бо від цього залежить майбутнє ваших онуків.

Mason Lemberg

[kkstarratings]