Виведення натівських інструкторів при деокупаціі Донбасу.

В "Слузі народу" готові говорити.

Как это мило. И хоть дискуссий таких еще не ведется, но в Слуге Народа (какого?) уже готовы к ним. Прочь натовский сапог с украинской земли!

Яворив, МЦМБ — Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Хороший центр. Качественный. На НАТОвские деньги качественно построенный. Ага.

Для відновлення довіри за столом переговорів і деокупації Донбасу в партії «Слуга народу» готові говорити про виведення американських інструкторів з території України.

Про це заявив голова комітету Верховної ради з питань зовнішньої політики Богдан Яременко («Слуга народу») в інтерв’ю ТСН.ua, повідомляє «Європейська правда»

За його словами, важливим є питання відновлення довіри шляхом переговорів, реалізації якихось конкретних маленьких дій, повернення полонених.

«Звичайно, це покращить атмосферу за столом переговорів — коли воно буде зроблено, воно дозволить перейти до якогось наступного питання. Не обов’язково про зміну української Конституції чи амністію, бо ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, є питання виведення іноземних військ з території України», — сказав Яременко.

«Так, росіяни скажуть, що йдеться про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все рівно потрібно дійти», — наголосив він.

Водночас, за словами депутата, такі дискусії ще не ведуться.

«Ми повинні говорити, домагатися в тому, в чому це можливо, не поступаючись жодними своїми інтересами, десь досягти якогось процесу, створити ситуацію, яка би примусила росіян зробити щось, що нас задовольняє», — підкреслив Яременко.

Юрий Бирюков

[kkstarratings]