Воїни-зв’язківці тепер харчуються в оновленій їдальні

Воїни-зв’язківці тепер харчуються в оновленій їдальні

У Рівненському гарнізоні для військовослужбовців строкової та контрактної служби окремого полку зв’язку після реконструкції і капремонту відновила роботу оновлена їдальня. Кошти на її відновлення виділені Міністерством оборони України.

 

– У період ремонтних робіт особовий склад приймав їжу в наметах, але очікування на нове приміщення для харчування варте того. Тепер усередині – поверхні облицьовані плиткою, придбано нові меблі, – розповідає начальник продслужби частини старший лейтенант Віктор Фесюк. – У варочний цех поставили сучасне технологічне обладнання для приготування страв. Є навіть система фільтрації води. Також покращились умови роботи кухарів – є кімната для відпочинку й душова.

У нововідкритій їдальні передбачено 150 місць. Як розповідають військовослужбовці полку, враження лише позитивні.

– Порівняно з попередніми роками умови харчування стали набагато кращі. Годують нас за новим каталогом, можна сказати, як удома. Наші кухарі вкладають у робочий процес всю душу, тож їжа смакує щодня, – ділиться враженнями старший солдат Віта Потапчук.

Воїни-зв’язківці тепер харчуються в оновленій їдальні

– Оновлена їдальня подобається. Тут стало світліше і затишніше. Повісишви на вішак верхній одяг та помивши руки перед входом у зал, тепер можна переглянути меню на моніторі. Стоїш у черзі й вже знаєш, що візьмеш, – каже старший солдат Андрій Медведюк.

Читайте также:  Tesla отзывает более 10 тыс. автомобилей Model X и Model Y из-за двух видов дефектов

– Що нам, кухарям, подобається – автоматичні машинки для нарізання овочів. Вони економлять час, адже тепер не треба нарізати їх вручну, – розповідає старший кухар старший солдат Олексій Андрощук. – Повністю змінилося все обладнання. Стало дві перші й дві другі страви на вибір. З’явилася власна мініпекарня, тому на столах є домашня випічка. Хлопці задоволені. Жартують, що нині на таці все не вміщається.

Фото автора