Вова, а як же «мир в глазах»?

Представники окупаційної влади на Донеччині дозволили своїм бойовикам відкривати «попереджувальний» вогонь по українських позиціях.

«В связи с отсутствием реакции международных наблюдателей на продолжающиеся обстрелы населенных пунктов Республики, в целях защиты населения от украинского террора, подразделениям Народной милиции дано разрешение на ведение упреждающего огня на подавление и уничтожение огневых точек противника».

Російські окупанти більше не намагаються прикривати свої обстріли підконтрольної Україні і фактично виходять з режиму блаЗЕньського перемир’я.

Вова, а як же "мир в глазах"?

Догрався уклоніст з хомчаками і Люсею в «мирний процес» …Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив протест щодо оприлюдненої бойовиками “ДНР” інформації про “отримання дозволу на ведення попереджувального вогню”.Чергова перемога Приниженя, план А»нада просто пєрєстать стрєлять » завершено, пора ввести план Б …»сойтісь гдє то посередінє » і відвести ЗСУ за Дніпро.

Дуже дорого обійшлася Україні піар-акція найвеличнішого піськограя з «всеосяжне перемир’я»:

  • — території і оборонні споруди віддали, розмінували і відкрили дорогу для окупантів!
  • — операцію з вагнерівцамі злили!- загиблі і поранені, без відповіді з нашої сторони!
  • — приниження і деморалізація воїнів наказом «не відкривати вогонь»!
  • — нерозуміння союзників і сім місяців бездіяльності!
  • — зірвані держзамовлення по озброєнню і зруйнована оборонна і розвідувальна інфраструктура на фронті. А найвеличніший Потерпілий, як завжди мовчить, вся надія лиш на дядька Джо.
Читайте также:  История со своеобразным увольнением судей Конституционного суда Тупицкого.