Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Вова, Хелоу!

Вибачаюсь, але сьогодні новин не буде. Не через те, що я святкував Безвіз і тому тимчасово втратив працездатність, а через відрядження. Проте одна новина варта того, щоб її запостити. Але трохи істроії для початку.

З чого все почалося.

Володимир Х@йло не знав як знову увійти в коаліцію світових лідерів і при цьому не випускати зі свого металокерамічного дзьоба Україну, поки не вигадав ідею з «світовою антитерористичною коаліцією».

Для цього Вольдемар нашпигував ІДІЛ в Сирії кадирівцями з бородами та іншим непотребом. Наробиш шуму в Сирії та Іраку, а потім на «блатной козє» заїхав в Сирію боротися з ІДІЛ та іншими «терористами» і запропонував США та коаліції об’єднати зусилля.

Обама та коаліціанти тоді відмовилися – і Європою одразу прокотилася серія терактів від ІДІЛ.

І кожного разу серед арештованих за причетність в терактах були вихідці з Чечні та радянської Середньої Азії.

Вольдемар почав давити ще більше. Почав нищити Алепо. Обама був стурбований. Побіг в ООН. В ООН сказали, що нічого зробити не можуть, бо в Росії ВЕТО. Обама заявив, що Вова – Х@йло і на тому все.

Потім зявився кандидат в Президенти США Дональд Трамп, який заявляв, що «нахєр нам та Сирія»?  Хай там цілуються з руснею через хіджаб і живуть своїм життям. Вольдемару це (і не тільки це) дуже сподобалося і після обрання Трампа радості РФ не було прєдєла.

Тим більше, що після обрання Трампа в США вже перестали наполягати на тому, що Асад має піти у відставку та переєхать в Ростов. Або в Нальчік.

А потім була газова атака в Сирії. Несподівано Трамп заявив, що «ставлення до Сирії та Асада змінилася дуже сильно” і що “Це перетнуло багато ліній» для нього.

Американці пішли в Радбез ООН. Там якесь масне чмо па-рускі почав розказувати, що ніякої атаки не було, що це все постановка. І що Росія в будь-якому випадку накладе ВЕТО.

Уявляєте, сказати таке Трампу?Про ВЕТО?Тобто Трампу, який ненавидить ООН та вважає його непотрібним імпотентним органом?

Адміністрація Трампа на ці погрози РФ заявила, що в такому разі США самі без дозволу ООН розбомблять асадитів к хєрам, бо… бо вони просто можуть це зробити і ніхто їх не зупинить. Росія посміялася, згадавши «стурбованість» Обами та резолюцію ООН заблокувала.

І вже через кілька годин…

Збройні сили США випустили 50 крилатих ракет “Томагавк” по сирійських урядових цілях у відповідь на хімічну атаку в провінції Ідліб, жертвою якої стали десятки людей.

Виступаючи перед журналістами, Трамп повідомив, що віддавав наказ нанести “цільовий військовий удар” по аеродрому, з якого була застосована хімічна зброя. Він назвав цей удар життєво важливим для інтересів національної безпеки США.

Курва, Вова, що ж тобі так не щастить? Безвіз для України та ракетний удар від Трампа і все це на протязі 24 годин 🙂

Доброго ранку, Хунта!

Денис Пятигорец