Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Вранішні новини 17.06.17

Дайош вранішні новини по суботах?
Даю… :)
Трохи вранішніх новин

1. Ті, хто нас бережуть!!! У Міністерстві оборони повідомили, що за останні 1,5 року ряди Збройних сил України поповнили 86 тисяч контрактників.
2. А.Парубій: На сьогодні в Україні є понад 200 тис досвідчених бійців, та близько 1 млн. резервістів.
3. На відновлення роботи військових складів та арсеналів цього року додатково виділено 200 млн грн.
4. Військові медики отримали більше 20 нових машин, які розроблені за технічними умовами Міністерства оборони з урахуванням бойового досвіду і тих вимог, яким вони мають відповідати. Зокрема, було представлено новітній мобільний рентген-кабінет та новітню мобільну операційну, оснащену за останнім словом техніки.
5. Президент України Петро Порошенко на сьогоднішньому засіданні Національної ради реформ доручив уряду восени підвищити пенсії, скасувати їх оподаткування, а також скасувати всі обмеження для працюючих пенсіонерів.
6. Національна рада реформ підтримала урядовий проект пенсійної реформи на засіданні в п’ятницю, водночас були висловлені пропозиції, які, за словами Гройсмана, можуть бути враховані.
7. Голова Верховної Ради Андрій парубій та спікер Палати представників США Пол Раян підписали Меморандум про двостороннє співробітництво між парламентами.
8. Суддя по справі Насірова Світлана Кушнір зробила неможливе – вона накликала гнів Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії на всю довбану судову систему України.
Нагадаю. 8 червня обвинувачення зажадало стягнути з Насірова заставу в 100 млн. грн. на користь держави через те, що той не здав свій Британській паспорт. Насіров сказав, що ніякого паспорта в нього нема, бо він не громадянин Британії.
Британія в свою чергу направила в суд офіційний лист, в якому підтвердила британське підданство Насірова. А суддя Кушнір сказала: «Донт андастенд. Насіров ноу кріміналіті. Ітс окєй» і не прийняла до розгляду довідку від британської корони.
«Who do you think you are, you… fukin cunt» – обурилися в Британському посольстві й пообіцяли приділити надмірну увагу до судової реформи в Україні. А також заявили про можливість самим судити Насірова, як громадянина Британії.
9. Але не Насіровим єдиним! Прокуратура Волинськоі області спільно із УЗЕ області у рамках кримінального провадження за фактом системного зловживання посадовцями обласноі митниці провела обшуки приміщень одного із СПД та за місцем проживання його керівника.
Виявлено та вилучено “чорну касу” митниці в сумі 90 тисяч доларів США та 290 тисяч гривень, документи, які засвідчують незаконне походження указаних коштів, отриманих в результаті контрабандного переміщення транспорту і товарів, 11 тон необлікованого спирту, лінію із несанкціонованого виробництва підакцизних товарів, значну кількість необлікованоі деревини.
10. Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарі головного державного інспектора управління протидії митним правопорушенням Київської митниці. Але це ще не все. Зловмисник намагався на власному автомобілі втекти з місця події, спровокувавши масштабну дорожньо-транспорту пригоду, в якій постраждали громадяни.
11. А ще СБУ затримали громадянина РФ, який намагався завербувати українських силовиків, затримали жителя Павлограда Дніпропетровської області, який адміністрував сепаратистські спільноти в російській соціальній мережі “ВКонтакте”, а Нацполіція затримала під Вольновахою с̶т̶а̶р̶о̶г̶о̶ п̶і̶д̶о̶р̶а̶ пенсіонера-радіолюбителя, який передавав дірявим дані про пересування ЗСУ.
12. Національний банк спрощує торгівлю іноземною валютою та банківськими металами на міжбанківському валютному ринку України, на міжнародному валютному ринку для банків і їх клієнтів.
13. Україна і Казахстан розробили програми зі спільного видобутку урану та забезпечення паливом українські АЕС.
14. Кременчуцький завод дорожніх машин «Кредмаш» за п’ять місяців реалізував 24 асфальтозмішувальних установки, серед яких більшість (65%) складають установки продуктивністю 110 і 160т/г.
15. «Нібулон» відкрив новий зерновий термінал, який збудував всього за три місяці. Вартість будівництва терміналу, розміщеного на ділянці більше 6 га, становить близько півмільярда гривень.
16. На Херсонщині почала працювати нова швейна фабрика «Skanditex» . Штат фабрики налічує 75 осіб, в основному це випускники Каховського ліцею. В наступному році працевлаштують 150 осіб, потім 300 і т.д..
17. Україна б’є рекорди з експорту борошна. За десять місяців 2016/17 сезону (липень 2016 – квітень 2017) Україна експортувала 330 тис. тонн борошна, що на 16% більше, ніж було поставлено на зовнішні ринки в аналогічний період 2015/16 МР.
Доброго ранку, Хунта!

Денис Пятигорец