Втішні новини від РНБО.

Що маємо на виході. Маємо новеньку купу санкцій (19 юридичних і 8 фізичних осіб), серед підсанкційних упирів — Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко, цивільна дружина Тараса Козака. На всі активи, які є в розпорядженні підсанкційних осіб, накладений арешт, серед них і ті літаки, що курсували в напрямку Київ-Москва. К

Втішні новини від РНБО.

рч залишилися практично голі, босі і у вінку. Кстатє, Марченко володіє якимось там відсотком акцій на Г+Г, не надто великим, щоб прикрити канал, але все одно весело.Секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу зазначив, що санкції введені за статтею «фінансування тероризму». Медведчук і Козак використовували для фінансування своїх компаній схеми, що пов’язані з державою-агресором і окупованою територією.

Крім того, РНБО ухвалила рішення про прийняття невідкладних заходів для повернення частини нафтопродуктопроводів, які проходять через територію України, народу України. Ці нафтопродуктопроводи були у власності двох осіб з іноземною реєстрацією, але афілійованих з двома громадянами України. На брифінгу на уточнююче питання журналістки, чи йде мова про компанії ПрикарпатЗахідтранс, «яка афілійована з Медведчуком», Данилов відповів: «Це дійсно ПрикарпатЗахідтранс.

Читайте также:  Два пакета санкций против трансбалтийского газопровода "Северный поток-2".

Відносно афіліації повинні говорити відповідні органи. Але мова дійсно йде про ці трубопроводи довжиною 1433 км, який дуже дивним способом опинився в руках іноземної держави». В РНБО зазначили, що будуть підніматись справи, починаючи з 1991 року.Чи варто радіти санкціям і що це принесе Медведчуку. Санкції — це те, що можна вжити в якості невідкладного реагування, коли якусь небезпеку треба терміново усунути.

Санкції це не вирок в суді, вони не підміняють його собою в юридичній площині. До вироку (якщо він буде, а я до цього сподіваюсь дожити) пройде не один рік, кримінальна справа відкрита. Це буде довгий шлях, тим більше з огляду на те, що в Медведчука купа висококласних юристів, які звісно ж сидіти без діла не будуть.Але кров упирю вже відчутно пустили, і це є cool. Майте гарні вихідні.