З приводу благодійності Порошенка.

Досі не затихає »полуничний»гвалт з приводу благодійності Порошенка і подумалось про благодійність, як таку. Для перших осіб держави традиційна якась гуманітарна-благодійна-меценатська діяльність і це скрізь і повсюдно в президентських родинах так заведено.

А в Україні, як вийняток родина Вови і Лєнкі ЗЕленських , по декларацій вони доларові мільйонери, вже третій рік у владі з нульовою благодійністю, це … нетрадиційна пара, для України … І це в Україні, де волонтером бути не просто модно і почесно, а це фішка років війни і цього вимагається від президента і його дружини. У нас іще не було такої жадібної першої пари.

З приводу благодійності Порошенка.

Людмила Кучма опікувалася паралімпійською збірною та фондом «Україна – дітям», у Катерини Ющенко була дитяча лікарня майбутнього і дуже потужний проект «Україна 3000».Кучми багато чого робили на Чернігівщині, його малій батьківщині, а Ющенки на Сумщині і Чернігівщині…Навіть Люся Янукович у нас рулила фондом «Від серця до серця»…

Про благодійність родини Петра і Марини Порошенків взагалі говорити не варто, там рекордна планка по обсягу витрачених коштів і по цільовому, та розумному їх застосуванню. А не маючи власного позитивного прикладу,»Я Вам ничего не должен», лиш всіма силами очорнюють роботу Порошенка, зрештою не лише благодійність, ЗЕленський патологічно не може в жодному виступі без кривого слова в бік Порошенка.От що зблагодіяно родиною ЗЕленських за час преЗЕдентства.

Читайте также:  Відсьогодні Україна у "жовтій зоні" карантину.

Вова не грає більше на роялі, Ленка не бере субсидію, це вже, знаєте, ох яка допомога державі! Ну — партія Слуг і ОП, притулок для сиріт, убогих і знедолених на всю голову юзіків квартальних… працевлаштовано цілу групу людей із затримкою розумового розвитку та дебілів(мілованов), сусідів і подружок! Роботу їм дали, можна сказати, щасливе життя життя забезпечили! Чим не благодійність?

Прилаштували дітей(своїх) на держдачу, папу Зеленського забезпечили довічної стипендією. !У Єрмака брат воскрес!Поміг одній бородатий бабушці побороти бідність…»Вєлюр» підтримали. «Свати» в кожен дім, а «Папік» в Росію.Лєнка обіцяла усім дітям по яблуку, але це не точно…Більш нічого не чув, то в свідків криворізьких патріотів в косоворотці питаю , може вони щось чули?