За І півріччя заробітчани надіслали в Україну більш ніж $6 млрд.

За інформацією Національного Банку України тільки за червень поточного року обсяг приватних грошових переводів в Україну з-за кордону склав $1 млрд 109 млн. Це на 16.2% більше, ніж у такий період минулого року ($954 млн).

Всього за січень-червень цього року обсяг приватних грошових переказів становив збільшився на 11.6% до 6 млрд 205 млн доларів, в минулому році за цей же період було переведено 5 млрд 559 млн доларів.

За шість місяців 2021 року неформальними каналами в Україну було переведено 2 млрд 337 млн доларів, це на 121 млн доларів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«За нашим прогнозом, перекази трудових мігрантів цього року збільшаться на 11% — до майже $13,3 млрд за рахунок відновлення економік країн призначення трудових мігрантів і спрощення умов перетину кордону завдяки прискоренню темпів вакцинації», — повідомили у Нацбанку.

За кордоном активно відроджується економіка та збільшується кількість робочих місць і рівень зарплати для заробітчан.

А українська влада, щоб відвернути увагу громадян від неминучої економічної кризи, продовжує гратись у політичні ігри. Тільки українцям видовищ вже достатньо, скоро вони почнуть вимагати хліба.

Читайте также:  Під виглядом швидкої цифровізації Мінцифри підтримує дорогих іноземних постачальників та знищує національного виробника.