Заява Зеленського про те, що вступ України до НАТО завершить війну на Донбасі.

Заява Зеленського про те, що вступ України до НАТО завершить війну на Донбасі, стала гранатою в склад з балалайками. Там вже всіх капітально попаяло, полетіли щєпкі і порвались струни. Вчора зі слюнями біснувався Козак, а сьогодні навіть раптово протверезіла найприкольніша кобила з конюшні Лаврова, Маша Захарова.

Заява Зеленського про те, що вступ України до НАТО завершить війну на Донбасі.

Не знаю, яким шаленим зусиллям волі їй це вдалося, але виглядала на брифінгу дійсно тверезою. Можливо, вирішила цією непересічною обставиною підкреслити серйозність моменту.«Гіпотетичне отримання членства в Альянсі, всупереч очікуванням Києва, не тільки не принесе мир в Україну, а, навпаки, призведе до масштабної ескалації ситуації на південному сході і може призвести до незворотних наслідків для української державності», — заявила Захарова.

Можливо, навіть пішла після цього накатіть, але я до кінця вже не додивилась, там півтори години того брифінгу, я не годна стільки часу дивитись на Захарову, вишо.Що я маю сказати: подавитесь ви Україною, лапті п’яні. Скільки би не нагнали ваших бурятів до наших кордонів. Ідітє домой, здєсь водкі нєт.Да, і треба сказати Маші, шо втомлені лошаді з такими колінами короткі спідниці не носять, краще вже сідло.