Замість Богдана Хмельницького обрали шлємазла.

Лол кек шатун ага не раскачівайтє лодку, у вас всє, кто протів барігі — агенти крємля, ато путін падьот геге.

Історія знає багато випадків, коли командування навмисно посилало добровольця у полон ворога. В тому числі і наша історія. І розвідника там не просто кидали у в’язницю, як моряків.

Його катували. А він не просто тримався, він переконливо вдавав, що зламався під тортурами, щоб вороги упевнилися, що спіймали справжнього язика. А після вдалої операції, його не звільняли. Ні. Він гинув. Та тисячі його побратимів було врятовано завдяки йому.

Зелені ботоферми дують фанфари і розповідають, що Володя звільнив моряків, яких Порошенко навмисне послав в полон. І хоча це тупа брехня, що Порошенко зробив би точно, це не профукав скористатися наслідками.

Якби завдяки рішенню Міжнародного суду ми домоглися закриття портів для Росії, а також зняття блокади наших морських портів, то Росія отримала б урок назавжди: українські кораблі атакувати безкарно вилізе боком.

І ми б зберегли багато життів у майбутньому.

Але замість Богдана Хмельницького обрали шлємазла. І всі задумки Хмельницького, Кривоноса, Богуна, Виговського і Нечая шлємазл злив в унітаз. Ось що ви добилися своїм гигиканням про шатун.

Натомість тепер байки про близький мир з ворогом. Він намагається знищити нас тисячу років, і тут з чогось мир. Клініка.

В Ізраїлі підписали такий мир з ворогом. Про це не розповідають ботоферми Федорова. Легалізували ворога на своїй землі у вигляді «народної міліції».

Ізраїльского підписанта через рік убили самі ж ізраїльтяни.
А війні не видно кінця-краю.

Джон Смит

[kkstarratings]