Зарплата зростає, але купівельна спроможність падає.

Нещодавно прем’єр-міністр урочисто заявив, що середня зарплата в Україні у липні сягнула рекордної позначки у 525$. Але це не означає, що на ці гроші ви можете купити більше.

За рік середня зарплата зросла на 23%.

Тільки не забувайте про рекордне зростання інфляції, зростання якої НБУ прогнозує до 11.2%. Експерти також повідомляють про загальне зниження рівня доходів громадян на 1.4%.

Про те, що витрати українців перевищують їх доходи ми повідомляли раніше.

За даними Державної служби статистики, за перше півріччя поточного року ціни на комунальні послуги зросли на 36,4% у порівнянні з І півріччям минулого року.

Спостерігається зростання цін на продукти харчування. Зокрема, ціна на соняшникову олію підвищилась на 80%, також значно подорожчали цукор, яйця, м’ясні вироби.

До того ж, у третьому кварталі очікується суттєве підвищення тарифів на опалення від 40 до 70%, підвищення ціни на електроенергію та гаряче водопостачання. Для того, щоб громадяни відчули зростання заробітної плати, вона повинна збільшитись вдвічі!

Читайте также:  Під виглядом швидкої цифровізації Мінцифри підтримує дорогих іноземних постачальників та знищує національного виробника.

Тож, ми можемо спостерігати, що зростання доходів, якими так пишається уряд, не встигає за зростанням витрат, і українці змушені витрачати свої заощадження для забезпечення прийнятного рівня життя.

Але владу це не цікавить. В них доходи від розкрадання держави зростають шаленими темпами.