Зе Зе Зе Зедовбало.

Друзі мої, ви переоцінюєте шута бені і його потуги.
Вся ця історія тримається на фейкових «рейтингах» і більше ні на чому.

В реальності ця історія відображається активним пошуком знайомих і знайомих знайомих, які сказали, що вони ПЛАНУЮТЬ голосувати за це обісцяне чмо.

І коли цих знайомих знаходять, то починається істерика. І її причиною скоріше є не те, що таких знайомих багато (не кажучи вже про їх процентне відношення), а те що вони насмілилися не поділяти наші цінності: «НУ ЯК ТИ МОЖЕШ ЗА ЦЕ ГОЛОСУВАТИ???»

Так, друзі мої, вони не поділяють наші цінності, бо це вата, це совок, який мріє щоб йому хтось щось дав. Безвідносно до того, що совок — це бовван якому 35 років і він стоїть з протягнутою рукою, сподіваючись на Голобородька.

Тому аргументи на кшталт «Клоун отримує бабло з бюджету рф» для них недоступні в силу їх розумової неповноцінності.

Інша частина «прихильників» цього чучала — це ті, хто їх обкрадав багато років і хто зараз так активно допомагає.

Читайте также:  Корупція при Порошенко та корупція при Зеленському.

Вони то прекрасно розуміють, що це чмо — це експеримент над дблами, але в них є своя мотивація — дорватися або залишитися біля корита і чєловєк з 6-тисекундної затримкою для них ідеальний шанс. Ну вони так думають.

Але таких значно менше, звісно. Але саме вони воняють.
І не факт, що вони в кінцевому не проголосують за йулю, бо вклалися в неї баблом.

То до чого я веду? — Не сціть! Ніхто не казав, що буде все просто. Ми пройшли довгий шлях всупереч, а зараз пройдемо його спокійно завдяки. Завдяки вам, справжнім людям і патріотам.

Mason Lemberg

[kkstarratings]