Зелений більшовизм на марші.

Новий «відосик» демонструє всю повноту прірви в яку ведуть країну разом з мальованою «деолігархізацією», а реально — тотальним перерозподілом на користь «правильних».Зеленський вже не просто говорить, по суті він погрожує і таврує всіх хто має іншу точку зору. За його версією, всі хто щось каже проти «ініціатив» влади — це «проплачені екперти».

Зелений більшовизм на марші.

Тобто, мільйони громадян — це проплачені люди, які за кожне слово отримують гроші, так? Таке ми вже проходили. У 20х роках, у одній з найкривавіших держав — Совєцькому Собзі. Тоді теж ділили громадян на «правильних» і «не правильних».

Тоді теж лєнінці-більшовики кричали про «забрать і падєліть».І от тепер те ж саме роблять вони.Подивіться це відео. Воно сповнене погрозами та ненавистю, диким популізмом та тиском на депутатів.Риторика зрозуміла — знову, як у 2019 році, проїхатись по вухах виборцям, вдовольнити бажання «помсти» комусь. От тільки мститись вже немає кому. У зелених є вся повнота влади. Є всі важелі, всі гроші, всі бюджети та можливості.

Читайте также:  По 5600 вместо 11 000 голосований будет всего около 120-ти.

Але ні…вони шукають ворога. Ворога в особі тих хто намагається втримати країну на проукраїнському шляху. На жаль, я бачу що країну все більш затягують в узурпаторський та тоталітарний проект. І це дійсно страшно. Адже все починалось з топтання Конституції, а завершується ефемерною «деолігархізацією» задля цементування влади…