ЗЕленське правосуддя.

Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) відмовив у заочному арешті Януковича за «Межигір’я». Колегія суддів ВАКС в складі Андрія Нікіфорова, Олега Павлишина та Валерії Чорної відмовилася заочно взяти під варту президента-втікача Віктора Януковича.

ЗЕленське правосуддя.

Вищий антикорупційний суд постановив повернути Ярославу Дубневичу гроші, вилучені під час обшуків у його будинку, своєю ухвалою від 11 січня скасував арешт 119 тисяч доларів і 102 тисяч євро, вилучених у помешканні нардепа Ярослава Дубневича, який підозрюється в розкраданні 93,28 млн гривень «Укрзалізниці».

Львівський суд не дозволив арештувати слідчого СБУ Віталія Михаліцького , що віддав контрабандисту 24 кг прикрас із срібла і золота, вартістю 8,65 млн грн .Апеляційний суд Києва залишив вчергове Андрія Антоненка(РІФа), під арештом.Київський апеляційний суд залишив чинним арешт екс-глави «Укрбуду» Максима Микитася, який дав покази на заступника ОП Олега Татарова, за підозрою в організації викрадення адвоката.

Р.S. Пенсії суддям підвищили з січня 2020-го до січня 2021-го середня пенсія судді зросла з 45,8 до 67,9 тис. грн. на 22 тисячі, а військовим усього на 300 грн.

Читайте также:  Позор на санкционной России.