Зеленський оконфузився в Польщі.

з українською діаспорою.


Зеленський оконфузився в Польщі з українською діаспорою

September 1st, 0:13Зеленський 31 серпня з офіційним візитом прибув до Польщі, де буде знаходитися два дні. Про це повідомляє його прес-служба.

В цей же день 38 громадських організацій українців з 21 країни світу звернулися до Зеленського з відкритим листом, в якому висловили стурбованість, що він не збирається зустрічатися з представниками діаспори в Польщі в рамках свого візиту.

1

У листі підкреслюється, що згідно з останніми дослідженнями, проведеними в 2019 році, в Польщі проживає близько 1,27 млн українців. Крім цього, за даними Світового банку, в 2018 році українці з-за кордону поповнили бюджет України на 14 млрд доларів, що становить 11,4% ВВП країни.

Серед питань, які діаспора хоче негайно обговорити — введення електронного голосування для громадян України, які перебувають за кордоном, дотримання конституційного права громадян України за кордоном бути обраними і мати своїх представників в органах державної влади, запровадження множинного громадянства, створення програми повернення для трудових мігрантів.

[kkstarratings]