ЗЕленський особисто передав Лукашенку інформацію.

Фсбешний Грінпоц совковий, — резюме з інтервю найвеличнішого поцрєота в косоворотці мусійчучці, яку на хліб не намажеш. Де смєтуни?

ЗЕленський особисто передав Лукашенку інформацію про «вагнерівців»: «Востаннє ми спілкувалися з ним телефоном. Коли «вагнерівці» були на території Білорусі, я зателефонував Олександру Григоровичу, я попросив його, я його попередив, що готовий передати йому всю інформацію про цих людей, там були прізвища, ми розуміли, хто це такі. «»До пана Єрмака у СБУ нуль питань. У розвідки теж нуль. Ми з вами бачили, що сталося в Білорусі, як посадили літак, чим все це закінчилося. Чим закінчуються такі випадки, такі спецоперації тієї чи іншої країни, до якої ізоляції така операція призводить. Тому це точно не була наша операція».А чия була? Планувалась вона спец.службами України, коли Президентом був Петро Порошенко.

ЗЕленський особисто передав Лукашенку інформацію.

Може і війна не наша ?Це явка з повинною! Ну тепер «товаріщ сержант» Баканов просто зобовʼязаний приїхати в ОП, одягти кайдани на блаЗЕня.Ага счас, проблема в тому, що кайданки потрібно одягати ОДНОЧАСНО і на піськограя, і на «літінанта» і на д’єрмака, і на кірюху, і на татара, і на смірного, і на бенедіктову…Містер Байден. А чого ми ще не в НАТО? Фрау Меркель чому нам не продають серйозної зброї?

Читайте также:  Манипуляция с Бюджетом 2022.

І залишення на загибель морпіха Журавля не випадковість…А тепер уявіть наскільки міцно агентура Росії тримає поцрєота в косоворотці за те чим воно грало на роялі, що це боягузливе чмо наважилося взяти всю вину на себе тільки для того, щоб відмазати дЄрмака. Агентура кремлівська на найвищих посадах просто знущається з України, Янелох на посаді не випадкова людина, а агент кремлівського хуʼла, підставив партнерів по коаліції здійснення правосуддя над терористами Путлера, злив всіх вбивць *****, щоб краще заглянути в очко.

А спочатку преЗЕдент і ОП хором співали, що такої операції не було взагалі , брехав, що це «фейк» .Тепер виявляється, операція була і він її злив!Більш того ЗЕ заявив, що не має наміру звільняти голову свого офісу Єрмака. «Він прийшов зі мною і піде зі мною ».Ну і вишненька на торт, ЗЕленський — про проспект Жукова у Харкові: «Ну хай буде там ця вулиця»…А що сказати за мудрий нарід, який вибрав цього піськограйного по саунах путіноянуковича преЗЕдента?

Читайте также:  Газ дорожает. Руда дешевеет.