Зеленський показав новий робочий кабінет.

Зеленський показав журналістам свій новий робочий кабінет. Цю офісну потвору описав керівник фотослужби Associated Press Єфрем Лукацький: “Стіни від підлоги до стелі прикрашені штучними джунглями. Штучні папороті та інші рослини тихоокеанського регіону нагадували мені сцени театру ляльок, постановки “Острів скарбів” або “Пірати Карибського моря”.

Зеленський показав новий робочий кабінет.

Тільки не вистачало в кущах черепів і скелетів. Мені весь час здавалося, що зараз заграє музика, пролунають постріли, і з’являться ляльки в банданах з шаблями та старовинними пістолетами. Позаду крісла Зеленського знаходиться неоновий напис “Центр дії президента”.Краще не скажеш. Але ж тут не тільки елементарний несмак.

ут яскрава ностальгія по дурнуватості 95 квартала, тут пубертатний інфантилізм непрочитаних у дитинстві книжок, тут гордість провінціала, який дорвався до цивілізації. Чомусь згадались слова зі стрічки «Амелі»: «Я перенесла два інфаркти, і мені довелося зробити аборт тому, що я вживала героїн під час вагітності. В іншому у мене все добре…»Ситуація нагадує нашу державу — вона у передінфарктному стані, а крихітка Цахіс бавиться штучними джунглями та неоновими вивісками… Аплодисменти.

Читайте также:  Факультет "Тик-Ток искусства".