Зеленський, Ви вже взяли справу с ДТП, під свій особистий контроль?

Володимир Зеленський, Ви вже взяли справу с ДТП, яку створив депутат від партії «Слуга народу» Трухін, в стані алкогольногосп’яніння, під свій особистий контроль?

Зеленський, Ви вже взяли справу с ДТП, під свій особистий контроль?

Денис Монастирський, сподіваюсь, що Ви, як новий міністр МВС, вже знайшли час та переглянули відео з камер спостереження на трасі, на якому видно, що саме Ваш колишній колега по фракції «Слуга народу» був за кермом?

Ірина Венедіктова, маю надію, що Ви, як Генпрокурор, який має всі повноваження, вже погодили дозвіл на відкриття кримінального провадження по факту ДТП, яку створив депутат від партії «Слуга народу» Трухін?

Нестор Шуфріч, Ви, як голова Комітету ВР зі свободи слова, вже призначили засідання комітету з питання підкупу або примушення ЗМІ зняти статті про ДТП, яке створив в стані алкогольного сп’яніння, депутат від партії «Слуга народу» Трухін?

Дмитро Разумков, Ви як Голова Верховної Рады будете проводити засідання ВР з приводу того, що депутати, які прийшли до ВР у складі фракції «Слуга народу», Игор Василькивський, Олександр Юрченко та Олександр Трухин їздять за кермом у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння і створюють ДТП?

Читайте также:  58 мам «слуг» народу люблять «скорость».

Чи ви всі будете мовчати та покривати Трухіна поки Єрмак свого дозволу не дасть?

Так все ж не ви влада в Україні, а завгосп?

Знаю, що всі перераховані мною в пості прочитають це. Цей пост їм покажуть. А ще сподіваюсь, що саме ці запитання будуть задавати їм українці.

І я знаю, якщо владі нема чого казати, то брехати будуть штатні брехун Банкової — Арахамія та Арестович.

А мы чекаємо на чесні відповіді. Дочекаємось?