Зеленський видумує причини смертності.

Явно хтось йде на Героя підоРаші, нам же армія «не потрібна», уклоніст в своїй голові вже війну закінчив… ЗЕленський : Українці на Донбасі гинуть за принципи, які проповідують НАТО і ЄС. Україна направить усі ресурси на створення сильної армії, якщо Захід не надасть їй допомогу у військовій сфері для вирішення конфлікту на Донбасі.За які принципи, янелох в косоворотці?

За Україну, за свою рідну землю гинуть, за своїх дітей…, щоб не прийшов загарбник. Особливо гидко це все звучить від , чотири рази ухильника і говнокмандуючого Надапростопєрєстатьстрєлять.

А з 4 червня підрозділам ЗСУ заблоковано всі закупки, для уникнення заборгованості…Міністерство оборони заборонило закупівлю і поставку товарів/робіт/послуг оборонного призначення, поточні — харчі, паливо, патрони — те що що до цього часу проводилося начгоспами цих підроздів на невизначений термін…

Одночасно 5,4 мільярди з оборонного бюджету планують спрямувати на парадосвяткові заходи. У серпні 2020 року ЗЕленський заявив, що проводити військові паради в Києві зараз недоречно, а техніка повинна знаходитися в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі. Тоді він пообіцяв провести парад в Україні після встановлення міцного миру на Донбасі. Вже пабєділі, чи тиха капітуляція?

Читайте также:  ЧИ БУДУТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ «КВАРТАЛУ-95»?
Зеленський видумує причини смертності.

Все це в очах і вухах громадян України доволі успішно маскується ура-переможними «гундосиками» про майбутню «наймогутнішу» армію…Що ж воїни ЗСУ теж має засвоїти уроки того, що буває, коли голосуєш дупою…22 червня Військово-морські сили України отримають від уряду Великобританії два військових кораблі, ЗЕленський приїде завтра до Одеси, аби підписати документи на придбання цих двох тральщиків для українського флоту. А не знайдений досі зниклий начштабу Одеського загону морської прикордонної охорони Чертков мав значні боргові зобов’язання.

За декілька днів до зникнення він програв велику суму в казино. Ауууу СБУууууу…Мережа супермаркетів Mere (проект російської мережі «Світлофор»)14 червня 2021 року відновила роботу супермаркету в Миколаєві і планах відкрити ще 40 магазинів по всій Україні до кінця року.

Про »санкції» до Дмитра Фірташа, ага подарували три мільярди і чому не накладено санкцій на Коломойського і Деркача? Особливий привіт борцунам-скидунам, котрі «як щось не то, то ми його скинем».

Р.S. США надали Україні $ 275 млн допомоги і пообіцяли додатково $ 100 млн, якщо Росія продовжить нарощувати війська вздовж кордону з Україною. З огляду на, що «загроза вщухла», США заморозили виділення цих $ 100 млн. Про це повідомив радник президента США Джо Байдена з питань національної безпеки Джейк Салліван, передає The Washington Post .

Читайте также:  Президентский самолёт для перевозки наличных.