Зеленський втілює план Кремля проти українських олігархів.

Російські пропагандисти опублікували інтерв’ю Дмітрія Козака, де замголови адміністраціїПутіна звинувачує українських олігархів в торгівлі з Росією. Цим відео Кремль фактично визнав співпрацю з офісом Зеленського, який в той же день і фактично в той же час зареєстрував у Верховній Раді закон проти олігархів.

Для чого це Росії, спитаєте ви? Банально, заради помсти. Вже мало українців пам’ятають, але в Кремлі точно не забули, як більшість українських олігархів стали на бік України під час вторгнення РФ на Донбас у 2014. Правда більшість робили це заради порятунку власних статків і активів, але факт залишається фактом.

Зеленський втілює план Кремля проти українських олігархів.

Згадайте Коломойського і його «премії» добровольцям за кожного сєпара, трофейну зброю чи техніку.

Згадайте, як всі очікували від Ахметова, що він залишиться на Донбасі, або переїде в РФ, натомість Ренат переїхав до Києва і довгий час стримував окупантів від тотального розграбування і вивезення своїх підприємств з окупованих територій до Росії.

Про Яценюка та Порошенка навіть нагадувати не треба – це не просто вороги кремлівського режиму, а особисто вороги Путіна, який мріє їх знищити.

Читайте также:  Закон про олигархов 5599 будут переголосовывать.

Показово, що Дмітрій Козак знаходиться на прямому контакті з главою ОП Андрієм Єрмаком. Більше того, за чутками саме Козака називають куратором російського крота в оточенні президента України, який минулого літа зірвав спецоперацію по затриманню вагнерівців.

Тож все вказує на те, що Зеленський втілює план Кремля для ліквідації олігархів, хоч президент України може цього й не знати, бо ним майстерно маніпулюють, наче сліпим кошеням.

Тепер хоча б зрозуміло, чому Зеленський так нагадує раннього Путіна – Кремль веде Україну по своєму старому сценарію перетворення молодої демократії в диктатуру.