Зеленський взявся за п‘яту колонну.

Тепер давайте спокійно проаналізуємо.

Варіант 1. Зеленський взявся за п‘яту колонну.

Якщо так, він має розуміти, що Москва зараз активізує всі свої засоби проти України. Це буде не лише неминуче загострення на східному, військовому, фронті, а й створення внутрішнього. З РПЦвУ і Новінським, з телеканалами Наш і КРТ, з групою Бойка-Льовочкіна, у яких тумблер перемкнеться з режима «Зе-друг» в режим агресії миттєво. З лукашами-бондаренками і монтяншами всіх мастей. Якщо буде наказ з РФ, вся мразота, яка зараз воює між собою, об’єднається, тому, санкції і обмеження треба вводити проти них і негайно. Інакше в тилу отримаємо купу вільно активних ворогів.

Варіант 2. Зеленський обмежиться Медвечуком.

Зеленський взявся за п‘яту колонну.

Це означає посилення однієї з ворогуючих проросійських груп — Бойка-Льовочкіна і злив Медведчука Москвою, про що Банкова в курсі. Ритуальні танці ненависті на росТБ — це для їхньої внутрішньої аудиторії і для Заходу, щоб вчергове показати нас в потрібному Кремлю ракурсі. В самому Кремлі є різні групи, які роблять ставки на своїх в Україні, які теж є різними і які ведуть боротьбу за повний контроль над п‘ятою колонною.

Читайте также:  12 квітня 1961 року відбувся перший політ людини в космос.

Отже, обмеження санкційної саши Медведчуком означатиме лише підтримку у війні колаборантів однієї зі сторін. Який з варіантів відбудеться — покажуть найближчі тижні.

Але для країни попереду складні часи — це без сумніву в обох випадках.