Зеленський знову бреше про допомогу.

Кінець епохи брехні? «Німеччина не надавала нам ніякої військової допомоги, але могла», — Зеленський в інтерв’ю німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung. І це заявляє чотирижди ухильник, щоб німець за нього впрягся? ?

Зеленський знову бреше про допомогу.

А в Україні чотири оборонні підприємства скаржаться на провал Держоборонзамовлення. Павлоградський хімічний завод, який виробляє спорядження ракетних двигунів, повідомив в РНБО, що Міноборони ігнорує створення нових видів ракетного озброєння та боєприпасів.

Зокрема МОУ не вчасно прийняло рішення із замовлення виробництва ракетних комплексів «Вільха», «Вільха-М», «Гром» та інших.Львівський державний завод «ЛОРТА», що виробляє апаратуру зв’язку спецпризначення, протягом минулого року не міг отримати від Міноборони фінансування за замовлену продукцію, на виробництво якої завод витратив власні обігові кошти у сумі 25 млн грн.

Група підприємств Держкосмосу повідомила уряду, що програма «Виробництво військових транспортних засобів» за 2020 рік була профінансована лише на 25%. Зокрема відсутнє оборонне замовлення на виробництво нових танків «Краб» та «Булат».

Запорізьке держпідприємство «Радіоприлад», що спеціалізується на виробництві радіоапаратури для ЗСУ, у листі до уряду повідомило, що не має прямих контрактів з Міністерством оборони в межах державного оборонного замовлення. На кінець року дебіторська заборгованість ХКБМ перед «Радіоприладом» склала 4,9 млн грн….

Читайте также:  Зеленский - Карлик -Гулливер.

Цей список не є вичерпний, адже вся інформація про державне оборонне замовлення залишається під грифом таємно…Ну Свинарчуків же немає, блаЗЕні що пішло не так?Бездарне ніщо, яке провалило на міжнародній арені все, що здобули «кляті бариги, які заробляють на війні», ще когось критикує???