Зеленського не привітав жоден з лідерів країн.

Найвеличнішого лідора світу (за версією Єрмака і мами Рімми) з днем народження, окрім цих двох, по ходу не привітав жоден з лідерів країн.

Попри те що Банкова опублікувала спеціальний прес-реліз, що Зеленського привітали лідери Китаю, Кореї, Словаччини, Єгипту, Киргизії, Казахстану і посол Ізраїлю, всі ці вітання надіслані поштою (кореєць написав твіт) і є лиш стандартною канцилярщиною офісів того чи іншого лідера.

Це приблизно те ж саме, що ви вітаєте людину яку треба привітати (і не дуже хочеться) смскою чи коментарем в фейсбуціТільки в офісах лідерів держав це роблять не президенти, а звичайні клерки Зеленський чекав на дзвінок Байдена (судячи з істерик телеграм-каналів банкової), але ніхто з лідерів держав (навіть тих, з ким він зустрічався, і неодноразово) не підняв трубку і не привітав 43-річного янелоха.

Зеленського не привітав жоден з лідерів країн.

Більше того, в день народження капризного мальчіка з його іменної фракції гівна і палок, після особистих прохань, відмовився виходити дубінський і фракція рішення прийняти не змоглаНе пройшло і два рокиВоістину найвеличніший лідор світу

Читайте также:  До витоку «записів» Медведчука-Суркова причетний Андрій Смирнов.