ЗЕмайстри спорту по боротьбі з СOVID-19.

ЗЕмайстри спорту по боротьбі з СOVID-19, бодренько рапортують про «успіхи » свого ноухау : асвальтотерапія, не тестувати, не вакцинувати, не лікувати, не платити… і буковельськовелюровий лоХдаун, дали самашедші результати,- в Україні побороли епідемію.

І не тільки епідемію, а й економічну кризу… Шляк би трафиф чергове шапіто блЗЕнів квартальних для лохів.В США, де за даними центрів США з контролю і профілактики захворювань (CDC), станом на ранок суботи, 2 січня, перші дози вакцини Pfizer і Moderna отримали 4 мільйона 225 тисяч 756 осіб, не побороли, а 95 квартал запросто , як пісюном по роялю.

ЗЕмайстри спорту по боротьбі з СOVID-19.

Президент Джо Байден підписав два укази, по боротьбі з пандемією і економічною кризою для жителів США:Перший передбачає заходи екстреної допомоги працюючим сім’ям, постраждалим в результаті кризи.

В рамках цього указу Мінсільгосп США повинен буде розглянути можливість надання продовольчої допомоги сім’ям з низьким рівнем доходу. Кількість потребуючих американців оцінюється в 29 млн чоловік.Мінфін повинен зосередитися на наданні допомоги 8 млн американців, які до сих пір не отримали фінансову допомогу.

Читайте также:  Близько 50 % ринку алкоголю знаходиться у тіні.

Для 2 млн ветеранів заморозять федеральні збори по переплатах і боргам.Другий указ, збільшує мінімальний розмір оплати праці федеральних службовців і підрядників. Він повинен скласти $ 15 за годину.

Їм також повинні надаватися оплачувані екстрені відпустки.Адміністрація Джо Байдена пропонує Конгресу прийняти екстрену програму стимулювання американської економіки і надання допомоги населенню в обсязі $ 1,9 трлн.

В рамках цієї ініціативи уряд випише кожному дорослому американцеві банківський чек на $ 2000…

Куди ж Байдену до нашого найвеличнішого і його янелохів, з їхньою асвальтотерапією, і які можливо ,колись, китайське , або й російське несертифіковане барахло, для вакцинації лохів завезуть…