ЗЕсбушник, ЗЕсбушнику замовив ЗЕсбушника.

ЗЕсбушник, ЗЕсбушнику замовив ЗЕсбушника, але СБУшники його пов’язали… 95 квартал в СБУ. Павуки в банці, йоб@ний стид, офіцери курв@.Нескоромний & Наумов,- кримінальні розборки в СБУ.

ЗЕсбушник, ЗЕсбушнику замовив ЗЕсбушника.

Насправді сім’я Дмитра Нескоромного тісно пов’язана з Росією, і загроза втечі існує тільки в цьому напрямку.Цей факт не завадив під час війни зробити Нескоромна блискучу кар’єру — в листопаді 2019 го він був призначений на другий за значимістю посаду в СБУ — перший заступник глави СБУ — начальник головного управління по боротьбі з корупцією.

Його дружина Нателла, за даними Цензор.Нет — Громадянський Російської федерації, також джерела стверджують, що російське громадянство мають і троє дітей у цій родині.У них значна кількість родичів в РФ. Юрій Бутусов.

І дружина ЗЕглави СБУ Баканова — на момент призначення, Оксана Лазаренко, громадянка РФ із посвідкою на постійне проживання в Україні, чого мовчали раніше, Юрій Бутусов ?

Інформації про Андрія Наумова і його послужному списку не багато. Відомо, що до призначення в СБУ він 1,5 року працював директором Державного підприємства «Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження». Катастрофічну пожежу в Чорнобильській зоні минулого року не забули?

Читайте также:  "Король контрабанди" часів Януковича.
ЗЕсбушник, ЗЕсбушнику замовив ЗЕсбушника.

Радник глави ОП Подоляк , зазначив, що Нескоромного свого часу звільнили з СБУ за збір компромату для ексглави ОП Андрія Богдана(добре, що не Порошенка). Подоляк власноруч спалює мости для відступу ЗЕрмаківської банди.

Тобто, якщо в когось і були сумніви в наявності компромату проти Баканова і Єрмака, представник ОП розвіює сумніви: Нескоромного й усунули за збір компромату. Не за корупцію… Новиє ліца от ЗЕ, реформа СБУ. Це все призначенці ЗЕленського і Баканов передовсім …

ЗЕсбушник, ЗЕсбушнику замовив ЗЕсбушника.

Але чекати, що лейтенант застрелиться, а найвеличніший чесно скаже людям, що НІЧОГО не може і подасть у відставку, — навряд чи варто. З совістю у блаЗЕнів квартальних проблеми, та й в цирку клоуни далеко не головні …