ЗМІ, політики та рейтинги.

вчорашній день з точки зору інформаційних меседжів

Спробую узагальнити вчорашній день з точки зору інформаційних меседжів:

ЗМІ.

ЗМІ вчора розділилися на 3 частини:

1. Відверто антиукраїнські ЗМІ, які чітко, по спущених з кремля методичках, намагалися дискредитувати подію і людей, присутніх на ній, намагаючись розказати одну і ту ж історію про «звезених бюджетників», хоч ні образ присутніх, ні час їхнього перебування на площі, ні сприйняття ними події аж ніяк не підходили під визначення «звезені бюжетники».

Але вони цинічно намагалися проштовхувати цей штамп. Це, на жаль, було повторення кремліських історій про Майдан, але на цей раз спалилися аж надто багато замаскованих в патріотичні обгортки ЗМІ, в тому числі Громадське, 1+1 ітд.

2. Антиукраїнські ЗМІ, які намагалися ігнорувати подію, ніби нічого не сталося. Ніби це не подія і воно нікому не потрібне.

3. Проукраїнські ЗМІ, їх виявилося дуже мало.

Політики.

Нічого особливого тут не сталося. Нікчемні блазні показали себе нікчемними блазнями: одні продовжуючи співати оди орді, інші (більшість) намагаючись ігнорувати історичну подію, а треті намагаючись прокоментувати так, ніби це вони сприяли цьому.

Хоча приємно вразив Яценюк, який визнав досягнення Порошенка, в той час коли всі інші намагалися грати в гру «само ся зробило»

Найгидкіше, наймерзенніше виглядали, як завжди, «вітання» Юлі і Садового, член партії якого разом з медведчуковцями і упоротими гундяївцями, звернувся до Конституційного суду проти Томосу.

Звісно, можна казати до чого тут Садовий, в нас демократія, але, нагадаю з його фракції у ВР виключили з десяток депутатів які не так голосували, включаючи першого номера списку, а таке лайно собаче — ні. І після цього воно відкриває рота з «вітаннями».

Юля, яка вчора так «щиро» вітала вірян і Митрополита, сьогодні, через свою шалупєнь, запустила качку про майно Митрополита Київського.

Рейтинги.

Метою так званих «опозиційних» ЗМІ під час прес-конференції Порошенка, була легалізація фуфлосоціології і жонглювання даними фуфлосоціології.

Бо ж реальність не заперечиш фактами, але завжди можна спробувати заперечити реальність «істиною в останній інстанції» прямо «заповідями божими», намальованими на старечому дєдівському колінці в рамках половинки дослідження за 4050 грн.

І з цією, місією вони не справилися. 

Виглядали вони, як завжди, тупими, знервованими та з істеричними тіками.

Порошенко, натомість, і це було очевидно, випромінював впевненість в майбутньому. 

А відповідь про те, що в мене немає конкурентів, крикуни є ніким — це взагалі було прекрасно. А головне, що це відповідає дійсності.

Мені інколи аж шкода (насправді — ні) тих «політиків», єдиним індикатором успіху яких є «рейтинги», в яких українці обирають президентом клоуна.

Вчора ми ще раз мали наочну можливість переконатися в тому кого українців оберуть президентом навесні 2019.

Це була друга поспіль інформаційна перемога проукраїнського табору, всупереч гебнявій пропаганді в ЗМІ і «політикам», які є її носіями.

Вони вже настільки очевидно шкваряться, настільки очевидно оголошують не антипорошенківські, а антиукраїнські, антидержавні гасла, що це не можливо не зауважувати.

Mason Lemberg

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]