Звинувачення на адресу Петра Порошенка.

Партія «Європейська солідарність» заперечує всі звинувачення на адресу Петра Порошенка, озвучені Зеленським у ефірі телеканалу «1+1».

Звинувачення на адресу Петра Порошенка.

«Європейська солідарність» офіційно заявляє, що всі звинувачення, які Зеленський озвучив на каналі Коломойського-Медведчука, є неправдою від першого і до останнього слова, і лише президентський імунітет захищає його від кримінальної відповідальності», — зазначено в заяві партії.

У партії нагадали, що Порошенко вже два роки не обіймає президентську посаду, однак війна на сході України триває.

«Ваш час звинувачувати попередників канув в Лету. Давно настав час відповідати за власні недолугі дії і злочинну бездіяльність. За 150 тисяч померлих від коронавірусу, за даними Національної академії наук, бо МОЗ за вашої вказівки цю трагічну статистику занизив утричі. За розграбований «антиковідний фонд» та велике крадівництво. За зруйновану міжнародну коаліцію на підтримку України», — наголошується в заяві.

У «Євросолідарності» також нагадали про обіцянку знизити вдвічі тарифи на ЖКП, незважаючи на яку Кабінет Міністрів оприлюднив план їх підвищення, і про провалену операцію із о затримання членів ПВК «Вагнер».

Читайте также:  Факультет "Тик-Ток искусства".

«За здачу росіянам спецоперації із затримання військових злочинців із банди Вагнера – сьогодні ви фактично виступили із явкою з повинною. Cам подзвонив шістці Путіна Лукашенку і все розповів. В інтерв’ю ви багато говорили про державну зраду – і у цьому геніальному розслідуванні вийшли самі на себе», — заявили в партії.