Ореанда.

Україна проведе військові навчання з новою системою ПВО "Ореанда"

Застосування нового українського комплексу автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною ЗСУ України “Ореанда” — одне з головних завдань, на якому наголосив командир Повітряного командування «Схід», генерал-майор Олег Струцінський під час постановки завдань на 2019 рік.

Про це йдеться у повідомленні Генштабу.

«Не просто ознайомитись, а й досконало вивчити «новинку», яка щойно надійшла на озброєння, — завдання для наших фахівців амбітне й цікаве, але абсолютно досяжне. Тим більш, що у її підкоренні обіцяють свою допомогу розробники вітчизняного продукту», — сказав Струцінський.


Він підкреслив, що щорічні навчання з бойовою стрільбою на одному з військових полігонів у 2019 році, в яких безпосередню братимуть участь сили й засоби повітряного командування «Схід», цьогоріч планується провести із застосуванням нового вітчизняного комплексу — автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною Збройних Сил України «Ореанда».

«Ореанда» — це новітня мобільна автоматизована система бойового управління силами та засобами авіації, протиповітряної оборони всіх видів ЗС України. Вона дозволяє використовувати новітні цифрові технології в побудові комплексів і при цьому застосовувати їх на практиці разом із наявною базою техніки, що стоїть на озброєнні ЗСУ.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]