Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ворог – один.

Шкода, що велика кількість людей вчила історію України ще за радянських часів. Історію зі спотворенними фактами, подіями та наслідками.

Багато людей знають або таку “історію” або взагалі не знають нічого. Проте такі люди вважають, що їх бачення подій – вірне, більш того – вірна тільки їхня думка. Тому що чим менше ти знаєш тим менш фактів ти береш до уваги, та жодні аргументи яки є по за межею розуміння не сприймаються взагалі.

І такі люди приймають участь у визначенні тлумачень “добре”, “корисно”, “перспективно”, мають вплив на курс країни. І це , панове, страшно.

Майдан – поєднав усіх проти одного ворога, він базувався на єдиній меті, взаємодопомозі, повазі до другої думки,самопожертві. Тому він був монолітний, дуже стійкий до будь якого впливу – пропаганда розтворялося у ньому, силове протистояння натикалося на непробивний мур. Жодна технологія протидії Майдану не спрацювала та ми отримали шанс скинути ярмо росії та прямувати до Європи.

За це ми отримали окупацію частини території та відкриту війну. В той час коли ми були найбільш вразливими. Проте суспільство знов згуртувалося проти єдиного ворога, та ми знову зруйнували усі його плани, змогли встояти неймовірними зусиллями.

Навіть повним йолопам стає зрозумілим,що немає жодного шансу перемогти нас в лоба. Проте нас можна легко перемогти коли ми окремі, маємо сумніви та зневіру.

Саме те було 100 років тому. Саме це ми бачимо зараз. Тоді влада не змогла згуртувати українців на боротьбу, прийняти складні рішення, побудувати армію, стати монолітом на захист України. Внутрішні чвари, агенти кремля яки всюди сіяли сумніви та розбрад , військова агресія призвела до окупації та геноциду.

Саме це ми бачимо зараз – намагання ворожої пропаганди розсварити, посіяти недовіру, роз’єднати нас.

Тому дуже сильно робиться акцент на “головний ворог у Києві”, підтримуються різні маргінали парасюки-семенченки-савченки-тимошенки. Всіляко підтримуються “альтернативні” думки , де влада зливає патріотів.

СМІ купляються та працюють за російськи грощі , наприклад страна або григориришинська правда. Інспируються конфлікти, блокади, істерії.

Шановні, в нас війна не те що не закінчилась, вона навіть не має ознак закінчення. На лінії зіткнення постійні обстрили, рф продовжує нагоняти ешелони техніки та боєприпасів. Вона атакує по усіх фронтах.

Я розумію – втома. Втома від усього, та кінця цьому не видно. Простіше зробити вигляд, що все непогано. Зайнятися справами. Проте саме це нас послаблює. Саме цього прагне ворог. Зламати нас, як зробив це одного разу.

Треба пам’ятати уроки історії. Треба кожного дня казати собі – ворог один. Він є, він хоче нас знищити. І поки він є в нас не буде миру та злагоди. В нас війна щодня, та вона скінчится тільки з перемогою. Або ми або вони. Ми не маємо права на похибку.

Константин Нескоромный