Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

100 лет Истории.

Я очень рад, что сегодняшнее выступление Президента по случаю 100-летия Революции практически полностью повторяет мою статью, написанную три дня назад “Про текущий момент”

Незабаром Чехія та Польща, Фінляндія та Естонія, Литва та Латвія, інші близькі нам країни відзначатимуть століття незалежності. Ми щиро розділимо радість дружніх нам народів, тим більше, що у нашому власному календарі такої дати поки що нема. Ми втратили цілих 75 років, щоб знову стати на той шлях, якого так і не здолали на початку двадцятого століття.

Сьогодні ми не стільки святкуємо, скільки аналізуємо помилки наших далеких попередників. Аналізуємо для того, щоб уникнути подібного самим.

Сьогодні, як і сто років тому, під час Української революції 1917-1921 років, наша держава захищає свою незалежність від російського агресора.

У цій війні слід пам’ятати і не допустити тих трагічних прорахунків минулого. Головним з них були внутрішні незгоди в умовах зовнішньої агресії.

Пам’ятаймо як «Отче наш»: «Тільки коли ми єдині – ми непереможні».

Слава Україні!

Петро Порошенко

 

И совсем не по причине тщеславия. Нет. Просто я рад, что мы с вами на моей странице формируем тоже коридор для нашей Украины на выход из недоимперии. Мы участвуем в том, чтобы этот процесс был необратим.

Чтобы Колесо Истории катилось в правильном направлении.

Олег Пономарь.