Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Економіка України.

Таке переконання у середу, 23 січня, висловив голова правління енергетичної компанії TIU Canada Майкл Юркович під час дискусії на тему “Зробимо планету великою знову: використовуючи поновлювальну енергію”, що відбулася під егідою Українського дому в Давосі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Відтоді, як ми синхронізували законодавство в сфері поновлювальної енергії з правилами ринку електроенергії, за якими Європейський Союз зараз працює з Канадою, ми побачили, що багато кампаній-виробників йдуть до України.

Головне питання – чому Україна і чому зараз? А саме тому, що зараз там відбуваються ринкові реформи.

Країна здатна укладати енергетичні контракти з великими компаніями-виробниками, такими як Toyota або Mitsubishi.

Такі великі компанії почуваються комфортно, приходячи на цей ринок, тому що зараз вони вже вони можуть оперувати в Україні точно так, як де-небудь у Монтані або в Огайо”, – сказав керівник канадської компанії.

Він зазначив, що для великого бізнесу ключове послання на сьогодні полягає в тому, що Україна є відкритою для бізнесу.

Незважаючи на всі труднощі, країна вистояла у війні, подолала системне падіння у банківському секторі та знецінення капіталів і знову увійшла до кола найбільш перспективних для бізнесу країн, підкреслив канадський бізнесмен.

За оцінкою Юрковича, індустрія поновлювальної енергетики в Україні процвітає, вона збільшилася вдвічі завдяки прямим інвестиціям та міжнародним компаніям.

Перевагою також є те, що Україна зараз використовує кращий досвід, який накопичений у світі, найкраще законодавство, кращі інституційні знання, вона розбудовує ділове середовище, яке працює заради інвесторів, зазначив він.

“Я провів дослідження як один з ключових інституційних інвесторів. Розвиток та стабільність створюють основу для хорошої економіки.

Ми можемо наповнити цю країну енергією, і вона стане одним з найбільших промислових “ренесансів” у світі.

Переконаний в тому, що після виборів, після інституційних змін та адаптації законодавства з європейським, ця країна стане однією з найбільш динамічних економік.

Я буду на цьому форумі кожного року, ми будемо продовжувати оцінювати цей розвиток. Тож гарантую, що це буде історія, яку ви згодом будете розповідати своїм дітям”, – сказав Юркович.

Олег Пономарь.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_ENGINE=”div” post_ENGINE=”post” scroll_distance=”50″]